MENU

Tłumaczenie

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

ReklamaProjekt:

Witamy na strzelnicy GT DELVE

 

   

 

STRZELNICA

 

w centrum miasta Szczecina

 

 

 

 

Ośrodek Szkolenia Delve GT, do którego należy kryta strzelnica powstał w 2007 roku.


Prowadzimy szerokie spektrum szkoleń w różnych dziedzinach. Specjalizujemy się w kursach na licencję  Pracownika Ochrony Fizycznej Osób i Mienia I i II stopnia, szkoleń z zakresu zabezpieczenia obiektów handlowych i przemysłowych, kursów pierwszej pomocy, zabezpieczenia imprez masowych , szkoleń antynapadowych na instytucję finansowe itp. Podstawową formą działalności szeroko pojęte szkolenia strzeleckie dla grup zorganizowanych jak też dla osób indywidualnych. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów strzelectwa. Strzelnica dysponuje trzema stanowiskami strzeleckimi, oraz bronią od 5,6mm do 12/70. Obiekt jest zamknięty, usytuowany w bunkrze.

Posiadamy salę wykładową dla 25 osób wyposażoną m.in. rzutnik, komputer, projektor multimedialny.

Organizujemy imprezy integracyjne dla małych grup na terenie obiektu, jak też imprezy plenerowe.

Często z ostatnich chwil wolności korzystają na strzelnicy Panowie w trakcie wieczorów kawalerskich. Zdarza nam się również organizować wieczory panieńskie. Strzelania indywidualne to doskonała forma relaksu i odstresowania.


Nasza oferta skierowana jest do osób od 14 roku życia do ... lat, które chcą zdobyć nowe kwalifikacje, doskonalić dotychczasowe umiejętności, jak też do każdejosóbktóra chce podnieść poziom adrenaliny i zapoznać się z nową formą sportu i rekreacji. My ze swojej strony gwarantujemy ciekawie spędzony czas w historycznej części Szczecina.

 

 
 
     

 

 

W naszym ośrodku szkolenia GT DELVE można również obejrzeć cieszącą się wielkim zainteresowaniem wystawę broni Pana Tomasza Sawickiego. Chętni do obejrzenia wystawy powinni skontaktować się telefonicznie 601-72-72-12.

 

Broń  Grupy Rekonstrukcyjno Historycznej Borujsko opiswana była na łamach gazety Moje Miasto SZCZECIN. Artykuł na ten temat można przeczytać TUTAJ. Zapraszamy do odwiedzania.